Obniżka! Zestaw V-go Smart Trendy Zobacz większe

Zestaw V-go Smart Trendy

Nowy produkt

Nowa seria popularnego modelu Blue V-GO, jeszcze bardziej elegancka i niezawodna.

W skład zestawu wchodzą: (2 epapierosy)

  • clearomizer MT3 - 2 szt.
  • bateria V-go Smart 650 mAh (3 kolory do wyboru) - 2 szt.
  • ładowarka Usb
  • adapter sieciowy

6 miesięcy gwarancji.

Całość zapakowana w eleganckie pudełko - świetny pomysł na prezent!

Więcej szczegółów

  • 808d (V-go)

Dodaj do listy życzeń

Opis

Pojemność baterii 650 mAh (2 sztuki)
Rodzaj gwintu 808d (V-go)
Długość 13 cm (cały epapieros)
Średnica 1,4 cm

Więcej informacji

Ulepszona wersja modelu Blue V-GO. Jeszcze bardziej elegancki i niezawodny. Zastosowaliśmy nowe akumulatory i elektronikę sterującą, zamknięte w nowej generacji obudowie.  Kolejnym ulepszeniem jest wymiana przycisku aktywującego e-papierosa, w obecnym modelu nie wystaje ponad obrys obudowy, dzięki czemu nie ma ryzyka zaczepienia w kieszeni i wyrwania przycisku. Dostępny w zestawieniu z nowymi clearomizerami wersji Smart, poprzez co palenie e –papierosa będzie jeszcze bardziej przyjemne.

Zestaw Smart VGO to ulepszona wersja popularnego zestawu Blue VGO. Sam jego nowoczesny wygląd przykuwa uwagę. Nowe baterie z serri smart zapewniaja jeszcze większe bezpieczeństwo w użytkowaniu a clearomizery z dolną grzałką- wiekszą niezawodność. Dodatkowym atutem smart V-GO jest zastosowana technika "5-click system". Jest to system zabezpieczający baterię przed przypadkowym uruchomieniem podczas noszenia (5-cio krotne kliknięcie powoduje zablokowanie baterii, a żeby odblokować, trzeba ponownie kliknąć 5 razy). System może również służyć jako ochrona przed używaniem papierosa przez małe dzieci.

Skład zestawu zawiera 2 szt. clearomizera smart- nowoczesne rozwiązanie w świecie clearomizerów. Stalowa obudowa na stałe połączona z ustnikiem zapobiega jego wypadaniu oraz pękaniu całego clearomizera. 2 szt baterii o pojemności 650 mAh z napięciem pracy 3,3 V, ładowarka USB oraz adapter sieciowy dzięki, którym bez problemu naładujemy swoje baterie. Czas ładowania takiej baterii to tylko 2 godziny. 

SMART VGO to doskonały model dla osób, które palą  20 lub więcej  papierosów dziennie, oczywiście należy pamiętać o tym, iż wszystko zawsze zależy od naszego sposobu i intensywności użytkowania e-papierosa.

Produkt dostępny jest w trzech kolorach- stalowym, granatowym lub czarnym.

Do modelu SMART VGO można używać również kartomizera przeznaczonego do modelu Blue VGO. Jednakże należy pamiętać, że wszelkie ustniki są częsciami o ograniczonej żywotności.

Produkty powiązane

13 innych produktów w tej samej kategorii: