Epapieros Mini V-go Smart Trendy blister

Nowy produkt

Nowa, mniejsza wersja słynnego modelu Blue VGO!

Elegancki zastępca modelu Mini VGO z serii kameleon.

W skład zestawu wchodzą: 

  • clearomizer Mini V-go Smart
  • bateria Mini V-go Smart 350 mAh (3 kolory do wyboru)
  • ładowarka Usb

Całość zapakowana w blister - świetny pomysł na prezent!

6 miesięcy gwarancji.

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Opis

Pojemność baterii 350 mAh
Rodzaj gwintu 808d (V-go)
Długość 7,1 cm (sama bateria) 13,2 cm (cały epapieros)
Pojemność clearomizera 1,3 ml

Więcej informacji

Zestaw MINI VGO smart to unikatowy następca modelu Mini V-GO. Nowa wersja smart dostępna jest z dwoma clearomizerami, dzięki którym doznania smakowe są jeszcze bardziej odczuwalne. Na bieżąco możemy kontrolować poziom płynu nikotynowego w clearomizerze.

Podniesiono również poziom bezpieczeństwa w użytkowaniu e-papierosa. Przycisk wł./wył obniżono równo z powierzchnią baterii, poprzez co urządzenie zyskuje nie tylko na wyglądzie, ale również na poziomie bezpieczeństwa, ponieważ zapobiega to samowolnemu włączaniu się baterii np. w kieszeni oraz oderwaniu się przycisku w momencie gdy papieros będzie w kieszeni.

Produkt dostępny jest w trzech kolorach: jasno różowym, fioletowym lub czarnym. Bateria o pojemności 350 mAh może zapewnić użytkowanie modelu nawet do dwóch pełnych clearomizerów - jednakże należy mieć na uwadze to, iż wszystko zależy od sposobu i intensywności palenia e-papierosa.

Dwa clearomizery, dzięki którym uzupełnianie e-papierosa płynem nikotynowym jest łatwiejsze oraz ładowarkę USB. Przybliżony czas ładowania Mini Vgo smart  to około 3-4 godzin.

Elegancka wersja modelu Mini VGO smart posiada również system 5-click block. Jest to system podnoszący poziom bezpieczeństwa. Podczas noszenia e-papierosa np. w kieszeni może zdarzyć się,  że przycisk przypadkowo się naciśnie i spowoduje włączenie urządzenia, co może spowodować spalanie się clearomizera.

Produkty powiązane

13 innych produktów w tej samej kategorii: